Koťata – aktuálně

Koťata vyrůstají po celou dobu v naší společnosti a společně s ostatními kočičími členy domácnosti. Při odchodu do nového domova jsou zvyklá baštit granulky i masíčko. Samozřejmostí je i používání kočičích záchůdků a škrábadla.Koťata od nás odcházejí nejdříve ve věku 14 týdnů, 3x odčervená, 2x vakcinovaná, kastrovaná, s malou výbavičkou do prvních dnů v jeho novém domově.{nl} Všechna koťata mají průkaz původu. Samozřejmostí je kupní smlouva se zárukou.  Po příchodů do nových domovů se většinou velice rychle adaptují.  Úzce spolupracujeme s veterinární lékařkou a homeopatkou MVDr Simonou Müllerovou (www.trojskykun.com) . Celý chov je pod veterinárním a homeopatickým dohledem. Koťata dostávají od narození homeopatika podle typologie matky, průběhu porodu a vývoje jednotlivce. Provádíme prevenci proti virózám a homeoticky podporujeme imunitu a harmonický vývoj kostry, posílení orgánů a vyrovnanou psychiku.  Matky jsou připravované na březost ještě před říjí. Dostavaji harmonizačni homepatika na psychiku a zdraví.{nl} Pani dr. všem, dospělým i koťatům pravidelně kontroluje čakry, meridiány, sestavuje alternativní prevenci.Při každém očkování má každé kotě kompletní prohlídku podle veterinárních pravidel, ale i alternativní kontrolu čaker, meridiánů a pentagramu.  Homeopaticky snižujeme nežádoucí , vedlejší účinky vakcín. Cena koťátek na mazlíka je 10000,- až-14000,- Kč  podle konstituce, povahy, barvy a výstavních přepokladů. Nejdražší koťata jsou nadějná výstavně, exterierově i povahově. Sleva je v případě méně atratkvní barvy, slabši kostry..Pokud má kotě vadu vylučující z chovu, odpovídá tomu i jeho cena. Majitel je vždy dopředu upozorněn na přednosti a nedostatky.

Napište mi :  sedovav@volny.cz

 

Vrh „F“ – Všechna koťata už mají nové dmovy.

Vrh „G“  – v nových domovech

Gerry – kocourek (male), blue bikolour, nevětší z vrhu s pěkným pravidelným vybarvením  -v novém domově

Gilbert – blue bicolour,mazlivý kocourek (male ) -v novém domově

Gaston – blue bicolour lynx, kocourek (male) s kresbou, krásně chundelatý -v novém domově

Glendale – blue bicolour lynx, kocourek (male) s kresbou, druhý nejvštší – -v novém domově

Granite – nádherná, mohutná kočička (female) s kresbou – blue bicolour lynx –v novém domově

Gretna – silná kočička (female) blue bicolour s bílými oušky -v novém domově

Gordon – nejmenší kocourek (male), ale nejčilejší blue bikolor – v novém domově

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Smutná zkušenost z roku 2010 :

chevi-1-mes.JPG

Máme smutnou zkušennost a chtěla bych se o ni s vámi podělit. Umřelo nám koťátko ve dvou měsících věku. Úplně přesně to nemohu tvrdit, protože to neví ani doktoři, ale pravděpodobně důvodem byla alergická reakce na mravence, kterého slízl a který ho v tlamce kousl. Koťátku velmi otekla hlavička a i přes snahu vet. lékařů na klinice vznikl zánět v celém těle. Otok způsobil postupně uzavření jícnu a stupňující se obtíže s dýcháním. Léky nezabíraly a kotě do tří dnů boj o život vzdalo.